KnightOnLineWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KnightOnLine Hakkında Aradınız Her Şey Burada

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Xtrap Ardından Mavi Ekran Verip Res Atması Pc'nin %100 Cozum!!!

YazarMesaj
Hell.Fire
Super Moderator
Super Moderator
Hell.Fire

Erkek
İş/Hobiler : yok
Lakap : вαşкαη

Xtrap Ardından Mavi Ekran Verip Res Atması Pc'nin %100 Cozum!!! Empty
MesajKonu: Xtrap Ardından Mavi Ekran Verip Res Atması Pc'nin %100 Cozum!!!   Xtrap Ardından Mavi Ekran Verip Res Atması Pc'nin %100 Cozum!!! EmptySalı Mayıs 06, 2008 6:29 pm

Oncelikle S.a Arkadaslar Once Bende Xtrap Hatası İle Basladı...Gunler Gectikce Bu Hata Giderek Buyuyup Xtrap+Mavi Ekran Ve Dc En Nefret Ettigim Hatalardan Biridir Benim İcin Ama Artık Cozumunu Buldum Ve Benim Gibi Sorun Yasayanlara YArdım Etmek İStedim...
Oncelikle Pc'nize Format Atın Ve Ardından Oto Gunceleme(Karsıdan Oto Yuklenen Ve Kurulan Herseyi Kapatın Yada Kaldırın)ve Msn 8.1 Kullanın Kesinlikle Msn Plus KUrmayın Cunku İllegal Program Olarak Goruyor,En Onemliside Pcnizin Oto Guncellemesini Kapatın Cunku Guncelleme Esnasında Pcnize Kotu Amaclı Yazılımları Kladırma Programıda Yuklenmektedir Ve Xtrap Bunuda İllegal Program Olarak Gormekte Ve Xtrap Hatasıyla O Programı Sonlandırmak İcin Otomatikmen Pc'ye Reset Atmaktadır... Evt Arkadaslar Cozum Yolu Bu
Bunları Harfiyen Yaparsanız Xtrap Hatasından Kurtulabilirsiniz Esenle Kalın...
[wow]1[/wow]
http://www.okul-sitesi.tr.gg

Xtrap Ardından Mavi Ekran Verip Res Atması Pc'nin %100 Cozum!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-